Курс Університету Джонса Хопкінса з психологічної допомоги доступний безкоштовно!

Наш партнер Університет Джонса Хопкінса (США) пропонує безкоштовно прослухати курс з психологічної допомоги всім бажаючим.

Ви маєте можливість покращити свої оцінки за будь-який предмет 2 семестру (отримати додаткові 3 бали), якщо прослухаєте протягом зимових канікул (2 – 30 січня 2023 року) курс з психологічної допомоги, розроблений нашим партнером the Johns Hopkins University.

Курс розташований на освітній платформі Coursera, та його можна знайти за посиланням: https://www.coursera.org/learn/psychological-first-aid

Викладач курсу професор George Everly, Ph.D. – всесвітньо відомий експерт з питань психологічної стійкості в складні часи.

Цей курс безкоштовний, якщо ви його просто прослухаєте без оцінки (тобто audit). Іншими словами, вам не потрібна оцінка за цей курс. В курсі навіть є українські субтитри!

Вам потрібно прослухати курс та написати коротке есе про те, чим допоміг Вам цей курс (10-15 речень).

Есе направити на цей імейл до 15 лютого 2023 року та дати дозвіл (або не дати) на публікацію вашого есе на нашому сайті та в соціальних мережах.