UACU організує Ярмарок вакансій

Шановні студенти!
Три рази на рік UACU організує для вас та наших випускників Ярмарок вакансій. Це більше ніж 100 супер-пропозицій інтернатури та працевлаштування в Києві, Україні та за кордоном у сфері бізнесу, менеджменту, міжнародних відносин від компаній L`Oreal, Nestle, Cargill, Microsoft, Pfizer.

Ці вакансії у вас завжди під рукою на сторінці сайту Кар’єра – Вакансії та на сторінці ФБ ConcordiaUA Internship. Ексклюзивні інтернатури, що пропонуються нашим студентам, ви можете знайти ще й у ФБ на офіційній сторінці UACU та ConcordiaUA Alumni Club, а також у Новинах на Головній сайту.
Запрошуємо вас на презентації щодо складання CV, написання Cover Letter та проходження інтерв’ю з працевлаштування.
Бажаємо вам успіхів у походженні інтернатури-практики та будуванні вашої кар’єри!