Адміністрація ConcordiaUA відвідала з візитом Трірський університет (Німеччина)

30 січня 2023 р. проректор Українсько-американського університету Конкордія проф. Юлія Романовська та завідувач відділу міжнародної діяльності пані Ольга Глазова відвідали Трірський університет (Німеччина). Вони зустрілися з директором міжнародного офісу пані Біргіт Розер, координатором українських студентів, доктором Анною Фейс, координатором з питань нових студентів, доктором Яніною Кронер, керуючим партнером компанії “Arend Prozessautomation”, доктором Акселем Хаасом та проф. Йорном Блоком.

Університет Конкордія як завжди приділяє велику увагу академічній мобільності своїх студентів. Понад 13 студентів прибули до Трірського університету, щоб навчатися протягом минулого року в рамках програми Erasmus+. Студенти, які навчаються в Трірському університеті, отримали щомісячну стипендію.

Були обговорені шляхи розвитку програм мобільності українських студентів на майбутнє.