Засідання Вченої ради УАУК

26 квітня 2023 року відбулося чергове засідання Вченої ради Українсько-американського університету Конкордія. Основною темою засідання було обговорення стану та перспектив практичної підготовки майбутніх фахівців. Члени Вченої ради відзначили, що підготовка студентів в УАУК здійснюється на високому професійному рівні, що відповідає вимогам сучасного ринку праці, та спрямована на розвиток у них базових управлінських компетенцій. Студенти постійно проходять професійну практику у всесвітньовідомих європейських університетах, компаніях, фірмах і банках. Завдяки досвіду викладачів – практиків з різних країн світу та американському підходу до навчання сотні випускників уже знайшли своє місце на керівних посадах у компаніях-лідерах світового ринку.