УАУК продовжує серію вебінарів з міжнародного менеджменту та бізнесу та запрошує на вебінар з професором Університету Йоганна Гутенберга (Майнц, Німеччина) та почесним професором Університету Гронінгена – 25.05.2023

УАУК організовує вебінар з професором, доктором Яною Оеміхен, яка є професором кафедри управління людськими ресурсами в Університеті Йоганна Гутенберга (Майнц, Німеччина) та почесним професором лідерства та управління в Університеті Гронінгена.

Доктор Яна Оеміхен проведе вебінар на тему “Управлінські рішення та контроль у міжнародному менеджменті” у четвер, 25 травня 2023 року о 13:00 (за українським часом) / 12:00 (за німецьким часом). Будемо раді, якщо ви приєднаєтесь до нас та візьмете участь.  Будь ласка, зареєструйтеся – olga.glazova@uacu.edu.ua, та запрошуйте друзів.