Ukraine Global Faculty запрошує взяти участь у лекції “An Introduction to the Use of Quantitative Methods in Research in the United States”

Ukraine Global Faculty запрошує зареєструватися та взяти участь у лекції “An Introduction to the Use of Quantitative Methods in Research in the United States”, яку проведе директор з питань освіти в Coursetune, старший науковий співробітник Академії вищої освіти, засновник The Grad Academy  – JONATHAN CISCO.  Лекція відбудеться 04 серпня 2023 року о 19:00 (за київським часом).

Для того, щоб зареєструватися на лекцію переходь за посиланням: https://ugfacademy.mylearnworlds.com/course/an-introduction-to-the-use-of-quantitative-methods-in-research-in-the-united-states

Ти зможеш взяти участь у прямій трансляції лекції, зайшовши у встановлені дату та час на сторінку лекції через власний кабінет на сайті UGF.

Якщо ти бажає отримати сертифікат про участь у лекції, тобі необхідно слухати лекцію у власному кабінеті на платформі UGF, не переходячи по прямому посиланню Zoom.