Засідання Вченої ради УАУК

28 червня 2023 року відбулося чергове засідання Вченої ради Українсько-американського університету Конкордія.  Ключовим питанням для розгляду було обговорення стратегії розвитку освітньої діяльності університету. Члени Вченої ради відзначили, що УАУК – це сучасний конкурентоспроможний освітній та науково-дослідницький ВНЗ, основними завданнями якого є поліпшення забезпечення якості освіти шляхом усебічної оцінки від МОН, НАЗЯВО, європейського Агентства FIBAA, Міжнародної групи якості Ради з акредитації вищої освіти США, підтримання міжнародної акредитації магістра бізнес-адміністрування та бакалавра бізнес-адміністрування з менеджменту та міжнародного бізнесу від FIBAA, визначення стратегічних напрямів удосконалення навчально-виховного процесу та його інноваційного забезпечення, науково-дослідної діяльності, фінансового та матеріально-технічного забезпечення.