Зустріч з координатором Американських рад з міжнародної освіти (ACTR/ACCELS)

5 липня 2023 року представники міжнародного відділу ConcordiaUA зустрілися з координатором Американських рад з міжнародної освіти (ACTR/ACCELS). Ця організація є офіційним джерелом інформації щодо можливостей академічного обміну, програм професійного розвитку, сертифікаційних програм та онлайн-курсів, які пропонують американські коледжі та університети.

Під час зустрічі особливу увагу було приділено освітнім можливостям у США для студентів ConcordiaUA. Учасники обговорили різні аспекти академічних можливостей, доступних в університетах і коледжах США, включаючи такі теми, як написання супровідних листів, вирішення складних проблем, критичне мислення та багато іншого. Сподіваємося на подальшу співпрацю у всіх зазначених сферах.