ConcordiaUA пропонує програму підвищення кваліфікації онлайн

РОЗВИНЕНІ НАВИЧКИ ДЛЯ УСПІХУ В БІЗНЕСІ

БІЗНЕС-СЕРТИФІКАТ УНІВЕРСИТЕТУ КОНКОРДІЯ

ОНЛАЙН НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

КУРСИ MBA ТА Ph.D

• Філософія, політика, економіка
  • Управління ризиками
  • Управління людськими ресурсами
  • Теорія ігор
  • Управління сталим розвитком

Українсько-американський університет Конкордія пропонує програму підвищення кваліфікації онлайн з отриманням сертифікату для слухачів по всьому світу.

Програма розроблена бізнес-орієнтованими викладачами, які мають досвід у широкому діапазоні тем, включаючи бізнес-лідерство, стійкий економічний бізнес та методи управління, кількісні фінансові інструменти для управління ризиками, маркетинг і технології, розвиток людських ресурсів в контексті сучасного бізнесу, навички критичного мислення.

Ви будете навчатися в інтерактивному форматі та отримаєте навички, які допоможуть в управлінні змінами ваших організацій!

Успішне завершення програми передбачає видачу сертифікату від Українсько-американського університету Конкордія на 900 годин (30 кредитів).

Початок: вересень 2023 року

Спеціальна ціна за 5 курсів – 20 000 грн