Вітання з початком нового навчального року 2023/2024

Шановні першокурсники, студенти, батьки, гості, партнери УАУК, викладачі та співробітники! Дозвольте вітати вас з 1 вересня, початком навчального року в Україні!

Шановні першокурсники, у вас стартує перший рік навчання в університеті.

Наш Університет Конкордія Україна сьогодні розпочинає свій 27-й навчальний рік. Це понад чверть століття, навіть набагато більше, якщо згадати історію нашої України в цей період.

Останні півтора року можна рахувати десятиліттями.

Дякуємо, що обираєте УАУК. Тепер у вас є чудові можливості, ви можете навчатися в Україні та відвідувати заняття в США, Канаді та Бельгії онлайн в наших університетах-партнерах.

Ви можете взяти участь у програмах мобільності Erasmus у Німеччині чи Туреччині.

Ви можете працювати в стартапі, створеному нашими студентами разом з партнерами, і розвивати нові.

Протягом 2022-23 років УАУК акредитував дві бакалаврські програми – Міжнародні економічні відносини та Міжнародний бізнес у Європейській акредитаційній раді FIBAA, яка розташована в Бонні, Німеччина, і визнана в усьому світі, включно з Україною.

Дозвольте побажати Вам гарних вражень під час навчання, Перемоги України та Миру!

Бережіть себе, будьте здорові, успішні та щасливі!

Адміністрація УАУК