Зустріч з випускниками школи ім. Василя Стуса

16 лютого 2024 року, Ольга Глазова – директор відділу міжнародної діяльності Українсько-американського університету Конкордія та Сергій Вакарін – почесний доктор міжнародних відносин, голова UkraineIS зустрілися з випускними класами київської школи ім. Василя Стуса № 200.  Ольга Глазова познайомила учнів з цікавими моментами університетського життя, варіантами спеціальностей у сфері міжнародних відносин та особливостями навчання в цій галузі, в тому числі в університетах-партнерах у країнах Європи, США та Канаді. А після цього учасникам випала можливість дізнатись про роботу у провідній глобальній корпорації.  Хлоя Зенг розповіла школярам про досвід роботи на посаді старшого бізнес-директора Microsoft, відповідального за глобальне планування та запуск операцій та свій шлях до цієї посади. Сергій Вакарін розповів про  курс програмування та СТЕМ в рамках програми “Діти для дітей” (США-Україна) за участю представників Майкрософт. Учні школи Стуса, де поглиблено вивчають англійську мову, були серед учасників з найкращими результатами курсу “Діти для дітей”.  Дякуємо адміністрації школи за організацію візиту та теплу, плідну зустріч!