Відбулась конференція “Роль євроатлантичної інтеграції, високих технологій та освіти в обороні та безпеці України”

7 березня 2024 року відбулася міжнародна науково-практична конференція «Роль євроатлантичної інтеграції, високих технологій та освіти в обороні та безпеці України» в рамках Міжнародного форуму  з питань оборони, безпеки, нових технологій та освіти в Медіацентрі Генеральної дирекції іноземних представництв в Україні в оффлайн-онлайн режимі. На конференції обговорили зокрема питання сучасної військової та управлінської освіти, створення спільних програм навчання та професійного розвитку, консалтингу та співпраці зокрема у сферах стратегії, управління та лідерства, високих технологій, потреб України в розширенні міжнародного співробітництва. Співорганізаторами виступили Українсько-американський університет Конкордія та громадська організація UkraineIS, голова якої Сергій Вакарін – почесний доктор міжнародних відносин УАУК.

Його Високоповажність Джон Едвард Гербст (Повноважний посол Сполучених Штатів в Україні 2003–2006 рр.) виступив з вітальним словом.