Переможці Олімпіади з ділової англійської мови – 2024

Оголошуємо переможців всеукраїнської Олімпіади з ділової англійської мови, що відбулася дистанційно 20 квітня 2024 року.

І місце:

• Sofiia Mylokosta / Софія Милокоста (Tarasivka, Kyiv Oblast / с-ще Тарасівка, Київська область; Optima School, 10th grade / Центр освіти “Оптіма”, 10 клас)
  • Anna Korolenko / Анна Короленко (Kyiv / м. Київ; Liko-School, 9th grade / Ліко-школа, 9 клас)
  • Illia Spiridonov / Ілля Спірідонов (Brovary, Kyiv Oblast / м. Бровари, Київська область; Brovary Lyceum No. 5 named after Vasyl Stus, 10th grade / Броварський ліцей №5 ім. Василя Стуса, 10 клас)

ІІ місце:

• Kateryna Narizhna / Катерина Наріжна (Kyiv / м. Київ; Liko-School, 9th grade / Ліко-школа, 9 клас)
  • Anastasiia Dzhohan / Анастасія Джоган (Kyiv / м. Київ; Lyceum “Intellect”, 10th grade / ліцей «Інтелект», 10 клас)
  • Tetiana Malanchuk / Тетяна Маланчук (Kherson, Kherson Obkast / м. Херсон, Херсонська область; SchoolToGo, 10th grade / SchoolToGo, 10 клас)

ІІІ місце:

• Anhelina Reshetnyk / Ангеліна Решетник (Brovary, Kyiv Oblast / м. Бровари, Київська область; Brovary Lyceum No. 5 named after Vasyl Stus, 10th grade / Броварський ліцей №5 ім. Василя, 10 клас)
  • Daryna Pidlubna / Дарина Підлубна (Kyiv / м. Київ; Optima School, 10th grade / Центр освіти “Оптіма”, 10 клас)
  • Albina Honcharuk / Альбіна Гончарук (Mala Vilshanka, Kyiv Oblast / с. Мала Вільшанка, Обухівський район, Київська область; Online School “Alternatyva”, 11th grade / Онлайн-школа «Альтернатива», 11 клас)
  • Oleksandra Skikevych / Олександра Скікевич (Kyiv / м. Київ; Liko-School, 9th grade / Ліко-школа, 9 клас)
  • Viktoriia Tupalova / Вікторія Тупалова (Dnipro, Dnipropetrovsk Oblast / м. Дніпро, Дніпропетровська область; Specialized Secondary School No. 9, 10th grade / Спеціалізована середня загальноосвітня школа №9 з поглибленим вивченням англійської мови, 10 клас)

Переможці Олімпіади отримають 50% (третє місце), 75% (друге місце) або 100% (перше місце) знижки в оплаті за навчання за умови вступу до УАУК.

На платформі Moodle Центру дистанційного навчання УАУК кожен учасник Олімпіади може побачити отримані бали; там же розміщено загальний рейтинг учасників та рейтинги за обома частинами Олімпіади. Дипломи і сертифікати будуть надіслані електронною поштою протягом двох тижнів.

Неймовірно вдячні вчителям, які допомагали учасникам під час підготовки до Олімпіади!

Дякуємо усім за участь!