Відкрито прийом заявок на участь у стипендіальній програмі для старшокласників HMC Projects!

When

01.10.2023 - 05.11.2023
Цілий день

Event Type

Розпочався конкурс на отримання дворічної стипендії у британській школі за програмою для старшокласників HMC Projects на наступний академічний рік (початок навчання – вересень 2024 року). Заявки на участь приймаються з 1 жовтня по 5 листопада 2023 року.

Як подати заявку на участь – читайте на сторінці www.concordia.edu.ua/home/hmc-projects.

Якщо у Вас виникли питання, зв’яжіться з Тетяною Нижник за номером +380 95 008 5850 або за адресою hmcprojects@uacu.edu.ua і приєднуйтеся до нашої Facebook-групи HMC Projects – Ukraine.

Українсько-американський університет Конкордія є чинним офіційним Національним Координатором британської стипендіальної програми HMC Projects в Україні.