США

Вісконсин/Анн Арбор

Університет Конкордія Вісконсин (Мекуон, штат Вісконсин, США) виховує в студентів розум, тіло й дух уже більше 125 років і пов’язаний з Лютеранською Церквою Міссурі Синоду та системою університетів Конкордія.

В інтересах установлення відносин між Українсько-американським університетом Конкордія (який мав назву раніше Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсинський міжнародний університет в Україні») та Університетом Конкордія Вісконсин був підписаний меморандум про порозуміння 13 вересня 2015 р. Сторони домовилися про спільну навчально-методичну діяльність та програми академічного обміну.

Програма подвійних дипломів магістрів з Університетом Конкордія Вісконсин/Анн Арбор

У квітні 2018 року Українсько-американський університет Конкордія підписав Артикуляційну угоду з Університетом Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США). Відтепер наші студенти зможуть отримувати ступінь магістра з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності/МВА нашого університету та магістра з бізнес-спеціалізацій нашого партнера – Університету Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США). Для цього шість предметів з узгодженого магістерського навчального плану студенти будуть вивчати в Університеті Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США) – он-лайн або в одному з кампусів Вісконсина та Мічигана.