Університет Конкордія (Вісконсин/Анн Арбор) (США)

Подвійні дипломи з Університетом Конкордія (Вісконсин/Анн Арбор) (США)

На нашому двадцять першому році давній партнер Університет Конкордія (Вісконсин/Анн Арбор) – Concordia University (Wisconsin / Ann Arbor) став офіційним співзасновником нашого університету. Для нас є великою честю, що співзасновник надав згоду використати в новій назві слово-символ Конкордія! Значення слова Конкордія – консенсус, згода, злагода, погодження, мир – набуває все більшого значення і ваги в історичному розвитку світу, країн, суспільства й окремої людини.

Університет Конкордія Вісконсин (Мекуон, штат Вісконсин, США) виховує в студентів розум, тіло й дух уже більше 125 років і пов’язаний з Лютеранською Церквою Міссурі Синоду та системою університетів Конкордія.

Університет Конкордія регіонально акредитований Вищою навчальною комісією Північної Центральної асоціації коледжів і шкіл (The Higher Learning Commission of the North Central Association of Colleges and Schools). Регіональні агентства з акредитації визнаються Департаментом освіти США при акредитації коледжів та університетів.

У квітні 2018 року Українсько-американський університет Конкордія підписав Артикуляційну угоду з Університетом Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США). Відтепер наші студенти зможуть здобувати ступінь магістра з менеджменту / МВА нашого університету та магістра з бізнес-спеціалізацій нашого партнера – Університету Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США). Для цього шість предметів з узгодженого магістерського навчального плану студенти будуть вивчати в Університеті Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США) онлайн або в одному з кампусів Вісконсина та Мічигана.

Програма також дозволяє здобути ступінь МВА Університету Конкордія Вісконсин/Анн Арбор з таких напрямів:
  • Менеджмент
  • Міжнародний бізнес
  • Управління персоналом
  • Фінанси
  • Управління  в охороні здоров’я
  • Інновації та підприємництво
  • Менеджмент інформаційних систем
  • Публічне адміністрування
  • Оцінка й менеджмент ризиків
  • Менеджмент спорту й відпочинку
  • Стратегічний маркетинг
  • Менеджмент і аналітика сталого розвитку

Програма подвійних дипломів розрахована на навчання протягом 1,5- 2 років і буде приділяти особливу увагу етичному бізнес-інструктажу. Студенти, які успішно закінчать весь навчальний план, що включає обов’язковий період навчання за кордоном в університеті-партнері, здобудуть  ступінь магістра як Університету Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США), так і Українсько-американського університету Конкордія.
Навчання починається:

• осінній семестр – 26 серпня
  • весняний семестр – 27 січня

З питань організації навчання за програмою подвійних дипломів звертатися: Наталія Чаплинська,  natalia.chaplynska@uacu.edu.ua

Меморандум з Університет Конкордія Вісконсин / Анн-Арбор