Вища школа управління охорони праці (Польща)

Програма подвійного диплома з Вищою школою управління охороною праці (Польща)

Вища школа управління охороною праці (WSZOP) – це польський навчальний заклад, що знаходиться в самому центрі міста Катовіце. Місто є столицею Сілезької метрополії та центром найбільшої в Польщі промислової агломерації,  що налічує чотири мільйони мешканців.

Вища школа управління охороною праці в місті Катовіце (WSZOP) – це сучасний навчальний заклад, у якому здійснюється підготовка фахівців за гуманітарними, соціальними та технічними напрямами. Він діє відповідно до Болонської системи, яка використовується у всіх країнах ЄС. Керівництво університету надає великого значення інтернаціоналізації навчання: WSZOP співпрацює з багатьма університетами та науково-дослідними центрами в Польщі та за кордоном, реалізує міжнародні навчальні програми, стажування, дослідження в університетах Європейського Союзу та обмін студентами та викладачами.

ConcordiaUA пропонує спільну магістерську програму  з  Вищою школою управління охороною праці в місті Катовіце (Польща) – за спеціальностями:

ConcordiaUA:

Спеціальність: менеджмент, магістр з бізнес-адміністрування (МВА)

WSZOP:

• Магістр з управління проектами;
  • Магістр з психології в міжнародному бізнесі.

WSZOP забезпечує:

1. Навчання за фахом в кількості не менше ніж 200 годин (4-5 предметів, кількість годин залежить від обраної спеціальності).
  2. Курс з польської мови 50 годин.
  3. Предмети академічної різниці під час навчання в Польщі або онлайн.
  4. Доступ до використання бібліотечних матеріалів, глобальних баз даних, наукових журналів, ресурсів віртуальної наукової бібліотеки.
  5. Доступ до спортивних об’єктів у рамках Академічної спортивної асоціації (гімнастичний зал, спортзал, закритий басейн).
  6. Тренінг у рамках Академічного бюро кар’єри з проведення співбесіди з роботодавцем і приготування документів (резюме, мотиваційний лист).
  7. Культурну програму (концерти, галереї, театр).
  8. Участь у професійному стажуванні (умови прийняття: знання польської мови – у випадку стажування в Польщі, знання  англійської мови – у випадку стажування в інших країнах ЄС) за такими програмами:
  • ERASMUS + – для випускників програми;
  • POWER – для студентів програми.

Загальна вартість навчання у  WSZOP становить 565 євро або 2436 злотих і включає в себе:

1) 500 євро або 2150 злотих – оплата за навчання;

2) 45 євро або 200 злотих – оплата за курс польської мови;

3) 20 євро або 86 злотих – оплата за залікову книжку, студентський квиток та диплом польською мовою.

Процедура зарахування студента ConcordiaUA до Програми у WSZOP:

1) особисте  подання документів:

а) оригіналу диплома бакалавра з додатком (чи копію, затверджену ConcordiaUA);

б) концепції дипломної роботи (польською мовою), написаної у ConcordiaUA, що відповідає профілю навчання за напрямом «Управління» – практичний профіль у  WSZOP (додаток 3);

в) академічної довідки за напрямом навчання у ConcordiaUA та довідки про завершення принаймні одного навчального семестру в ConcordiaUA;

г) медичної довідки, що підтверджує відсутність протипоказань до навчання за напрямом «Управління»;

д) двох кольорових фотографій розміром 35 x 45 мм;

2) подання таких документів:

a) оригіналу атестата про повну середню освіту (чи копію, затверджену ConcordiaUA);

б) візи або карти постійного перебування або іншого документа, що дозволяє перебувати на території Польщі;

в) страхового поліса на період перебування в Польщі;

3) укладання з WSZOP договору про надання навчальних послуг.

Набір учасників Програми відкрито.

З питань організації навчання за програмою подвійних дипломів звертатися: Наталія Чаплинська, natalia.chaplynska@uacu.edu.ua

Меморандум з Вищою школою управління охорони праці