Конкурс на заміщення вакантної посади доцента кафедри міжнародних економічних відносин, бізнесу та менеджменту.

ОГОЛОШЕННЯ

Українсько-американський університет Конкордія оголошує конкурс на заміщення вакантної посади доцента кафедри міжнародних економічних відносин, бізнесу та менеджменту.

Умови участі у конкурсу:

• Особи, що бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву (за зразком) на ім’я ректора та копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання; особовий листок з обліку кадрів з фотографією та резюме (автобіографію); список наукових праць, публікацій;
  • згоду на обробку персональних даних; інші документи, що засвідчують професійні якості претендента.

Адреса: 01054,м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14, кім.1-4; офіційний веб-сайт:

www.concordia.edu.ua

тел. (044)2361916; моб. +38(050) 3314295;

E-mail: wiuu@wiuu.edu.ua

Ел. поштою заява та документи подаються у сканованому вигляді.

Додаткова інформація та кваліфікаційні вимоги до претендентів публікуються на сайті:

Строк подання заяв та документів для участі у конкурсі – протягом місяця з для опублікування оголошення 02 серпня 2019 р.