Сталий розвиток як платформа для євроінтеграції України

На міжнародній конференції «Сталий розвиток як платформа для євроінтеграції України» виступили науковці українських інститутів, зокрема:

• Ігор Бистряков, д.е.н., Дмитро Клиновий, к.е.н. (Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України)
  • Євген Хлобистов, д.е.н. (Національний університет "Києво-Могилянська академія»)
  • Людмила Дейнеко, д.е.н., Оксана Кушніренко, к.е.н. (Інститут економіки та прогнозування НАНУ)
  • Вікторія Кіпенко, к.е.н., Ірина Хільчевська, к.е.н. (КНУ імені Тараса Шевченка)
  • Ганна Гаврилюк, к.е.н. (ГО “Центр досліджень та консультацій”)
  • Тетяна Романченко, аспірант (КНУ імені Вадима Гетьмана)
  • Євген Литвиновський, к. пед.н. (Інститут державного управління у сфері цивільного захисту)
  • Галина Цигура, к.с.-г. н. Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

З кожного виступу розгорталась цікава змістовна дискусія, що дало змогу всебічно розглянути питання сталого розвитку України.

З програмою конференції можна ознайомитися тут: