Участь в проекті «Навчання в Україні»

Представники нашого університету  декан факультету, Ph.D. Наталія Процун та директор відділу міжнародної діяльності Ольга Глазова взяли участь в онлайн-вебінарі польської компанії  New Educational Trend, яка  реалізує  проект освітнього напрямку для іноземних студентів  «Навчання в Україні». Представники компанії ознайомили іноземних студентів з  університетами України. Ми також успішно презентували наш навчальний заклад.

У роботі вебінару  взяли участь  представники   Міністерства  освіти і науки України, Українського державного центру міжнародної освіти на чолі з директором, доктором Оленою Шаповаловою.

Зокрема, д-р Шаповалова О.   розповіла  про основні критерії   при наборі іноземних студентів, детально описала  послідовність кроків для отримання запрошень та віз.

У вебінарі також взяли участь понад 50 зарубіжних агентств.
Сподіваємось на  плідну співпрацю   в майбутньому та готові до прийому іноземних студентів.