Відеоурок з питань бюджету

Онлайн-навчання ставить перед студентами і викладачами нові виклики.

Для них не було несподіванкою працювати в онлайн. Адже вони добре знайомі з системою Moodle, яка вже декілька років впроваджена в навчальний процес нашого університету.

Але все таки  заняття були в аудиторії, викладачі і студенти могли спілкуватися безпосередньо, задавати один одному питання та вирішувати безліч проблем.

Під час карантину постало питання: як найкраще донести свою думку до викладача та одногрупників.

Студент 2 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» та міжнародної програми ВВА Мохаммед Шеріфф підготував відеовиступ з питань бюджету на курсі «Управлінський облік» ( викладач, доктор економічних наук, професор Панасенко Г.О.), який позитивно оцінили і викладач, і студенти.