Виклики дистанційної освіти

За останні шість років під керівництвом директора відділу дистанційної освіти, декана факультету менеждменту та бізнесу, Ph.D. Наталії Процун ConkordiaUA успішно впроваджує дистанційну (онлайн) освіту.
За нашими протоколами студенти 12 тижнів працюють в онлайн, виконують завдання, проекти, пишуть ессе, роз’язують задачі, здають два Midterm.
А ось на Final-підсумковий іспит з предмету, студенти приїздили в університет і здавали в комп’ютерному класі, де забезпечена повна антономність роботи в системі Moodle за присутності декількох викладачів.
Баланс вірного розподілу на форми контролю 100 – бальної системи оцінювання досягнень студентів давав можливість уникнути проявів академічної недоброчесності.
Карантин дещо поламав наші логічно вибудувані схеми, і зараз ми шукаємо варіанти забезпечення прозорої здачі іспиту.
Ось так наші «онлайники» здають Final в системі Moodle за допомогою включення відеопрограми Zoom. Два викладачі з двох комп’ютерів спостерігають за дотриманням всіх необхідних вимог до проведення семестрового контролю.
Але наші студенти не переймаються, адже вони вже звикли працювати в режимі відкритості і розорості оцінки їх знань.
То ж побажаємо їм успіхів і вдалого закінчення «карантинного» семестру!