Британська стипендіальна програма «HMC Projects Scholarship Programme» – 2020/2021

Стипендіальна програма HMC Projects для старшокласників на отримання дворічної стипендії від приватних шкіл-пансіонів Великої Британії триває під час пандемії COVID-19.

Конкурс на наступний академічний рік (початок навчання – вересень 2021 року) розпочнеться 1 жовтня 2020 року. Інформація про всі зміни в організації процесу відбору кандидатів у зв’язку з карантином під час можливої другої хвилі пандемії, а також оновлений пакет документів для подання заявок на участь буде публікуватися на інформаційних порталах ConcordiaUA.

За результатами минулорічного конкурсу, 1 вересня 2020 року восьмеро українських школярів розпочнуть новий навчальний рік у британських школах-пансіонах (включно з двома стипендіатами з Кіровоградської області):

• Чігуелл Скул (Chigwell School) – незалежна школа для хлопчиків і дівчаток у графстві Ессекс, на відстані 10 миль від Лондона – http://www.chigwell-school.org
  • Даліч Коледж (Dulwich College) – приватна школа для хлопчиків, розташована у районі Даліч у східній частині Лондона –  www.dulwich.org.uk
  • Школа граматики Лафборо (Loughborough Grammar School) – заснована у 1495 році приватна середня школа для хлопчиків у місті Лафборо графства Лестершир, Англія – www.lsf.org/grammar
  • Скарборо Коледж (Scarborough College) – приватна школа для хлопчиків і дівчаток у місті Скарборо, графство Північний Йоркшир, Англія – scarboroughcollege.co.uk
  • Сіфорд Коледж (Seaford College) – заснована у 1884 році приватна школа для хлопчиків і дівчаток у мальовничому селищі Іст-Лавінгтон на схід від містечка Петуорт в окрузі Чичестер, графство Західний Сассекс, Англія – www.seaford.org
  • Шерборн Скул (Sherborne School) – приватна школа для хлопчиків неподалік від абатства Шерборн у північно-західній частині графства Дорсет, Англія – www.sherborne.org
  • Вудхаус Грув Скул (Woodhouse Grove School) – приватна школа у графстві Західний Йоркшир, Англія – www.woodhousegrove.co.uk
  • Уікем Еббі Скул (Wycombe Abbey School) – заснована у 1896 році приватна школа-пансіон для дівчат у місті Хай-Уікем, графство Бакінгемшир, Англія – wycombeabbey.com

У випадку, якщо деякі з британських шкіл не відкриють свої гуртожитки з початком академічного року через встановлені урядом обмеження, стипендіати, як і британські школярі, тимчасово навчатимуться дистанційно. Як запевняє керівництво HMC Projects, онлайн-навчання, організоване школами Великої Британії, наразі відповідає найвищим стандартам:

«Викладання у наших школах здійснюється дистанційно через Інтернет і, на наш погляд, працює досить добре, оскільки школи успішно створюють відповідний щоденний робочий графік та використовують програмне забезпечення, що дозволяє відео-спілкування і зворотній зв’зок з учнями. Перевага цього рішення полягає у тому що, за умови прийнятної якості інтернет-зв’язку, до цих уроків можна долучитися з будь-якої точки світу».

Детальнішу інформацію про стипендіальну програму можна знайти на веб-сайті ConcordiaUA: https://www.concordia.edu.ua/home/hmc-projects/ або у групі на Facebook «HMC Projects – Ukraine». Якщо у вас є питання, пишіть нам на адресу hmcprojects@uacu.edu.ua або телефонуйте Тетяні Володимирівні Нижник: +380 95 008 5850.