Компанія «Action Press» – це більше ніж просто фотографії

Компанія «Action Press» заснована ще у 1970 році. Її власниками є професор Гунцінгер та Уллі Міхель.

Понад 50 років вона представлена на медіа-ринку та зарекомендувала себе як провідна розважальна фотоагенція. Action Press збирає кожен день від 14 000 до 18 000 нових фотографій за тегами. Ці фотографії зроблені 3400 фотографами у 120 країнах світу. Загальна кількість фотографій за весь період існування складає понад 39 мільйонів.

Як компанія створювалась? Як вона працює та займає провідні позиції? Відповіді на ці та інші  питання Ви зможете отримати 2 листопада об 11.00 на лекції професора Гунцінгера  під час нашої ЗУМ-зустрічі.

Вебінар проводиться для студентів ConcordiaUA курсу «Підприємництво». Якщо ви не студент ConcordiaUA і у вас є бажання взяти участь, напишіть на емейл info@uacu.edu.ua