Опановуємо таємниці дизайнерської роботи

Наші студенти-першокурсники продовжують вивчати практичний курс «Основи підприємництва».

19 жовтня  з ними зустрівся наш німецький партнер-Хендрік Досс,  професор, почесний доктор наук, дипломований фахівець у галузі дизайну, викладач дизайну факультету медіа менеджменту Рейн-Манського університету прикладних наук (Німеччина),  головний виконавчий директор інтернет-компанії «dosscom», член Ради директорів Німецько-українського товариства економіки та науки, запрошений професор Університету прикладних наук «EC Europa Campus» та Українсько-американського університету Конкордія.

Перед студентами Хендрік Досс розкрив тему  «Стиль зображення». Основні питання, які були обговорені під час лекції: мова зображення; як читати малюнок; композиція – ритм чи ні; тло – ти це бачив? Як написати малюнок, змінити свою точку зору; цільова група; робочий процес. Ці та багато інших цікавинок, які студенти можуть використати під час підготовки своїх проектних робіт на інших дисциплінах. А також познайомитися ближче з особливостями роботи дизайнера та, можливо, в майбутньому обрати для себе цю багатогранну професію.