Практика здачі іспитів в онлайн

Ще на початку семестру ми в університеті визначились, що будемо здійснювати навчання  для 2-6 курсів за змішаною системою, яка передбачала заняття – в онлайн, а контролі ( Midterm, Final) в аудиторії.

Ми вже декілька років працюємо в системі Moodle, тому всі контролі  для студентів проходять в цій системі. У нас підготовлений комп’ютерний клас, де все створено для того, щоб у студентів була можливость працювати самостійно.

У зв’язку з новим карантином, ми змушені перевести  і контролі в онлайн.

Так як ми поділили предмети семестру на дві частини, то дисципліни, які читалися в першій половині семестру, зараз уже мають підсумкові іспити (Final).

Здають студенти іспити, використовуючи дві електронні системи: Zoom та Moodle.  Присутні на іспиті викладач та 1-2 представники деканату. Це дисциплінує студентів та створює умови для самостійної здачі Final.