Action press – онлайн-лекція проф. Морітца Гунцінґера

2 листопада 2020 року студенти ConcordiaUA мали можливість послухати онлайн лекцію в рамках курсу «Підприємництво» почесного професора і почесного доктора філософії Морітца Гунцінґера (Німеччина).

Проф. Морітц Гунцінґер  – експерт з PR (Public Relations).

Він розповідав про компанію “Action press”, яка заснована ще у 1970 році. Її власниками є професор Гунцінгер та Уллі Міхель. Компанія розташована в Гамбурзі, Німеччина та  спеціалізується на фотографіях та відео.

Проф. Морітц Гунцінґер також розказав студентам, як вони обирають фотографів з якими працювати:

• він/вона мають бути найкращими у своїй справі;
  • швидкими;
  • матеріал має бути якісним та змістовним;

Лекція викликала зацікавленість у студентів ConcordiaUA, тому було багато запитань серед них: ситуація з COVID-2019 у Німеччині; економічна криза; банківська система тощо.

Адміністрація та студенти ConcordiaUA дякують проф. Морітцу Гунцінґеру за цікаву лекцію!