Наша гордість – Ірина Сікорська

Наші студенти – це наша гордість! Особливо ми пишаємося тими, які успішно навчаються та беруть активну участь у студентському житті!

За версією Любові Жарової, докторки економічних наук, професорки, викладачки курсу «Макроекономіка», найдопитливіша  студентка 2 курсу спеціальності «Менеджмент» та міжнародної програми ВВА – Ірина Сікорська.

Ірина  – студентка, яка має бажання не лише пройти навчальний курс, але й розібратися в ньому. Їй притаманний найбільш системний підхід до формулювання питань та отримання відповідей на всі незрозумілі моменти протягом курсу, що є незамінною якістю для розвитку.

Ірина – високоінтелектуальна, освічена,  вона відрізняється особливою креативністю в оформленні практичних завдань, що значно спрощує бухгалтерську роботу. Так відзначає студентку і старший викладач курсу «Основи бухгалтерського обліку» Ольга Шаламай.

Ми вітаємо Ірину та бажаємо їй подальших успіхів!