Удосконалюємо методику онлайн-навчання

Заняття в онлайн ставлять все більше викликів як перед студентами, так і перед викладачами. Адже викладачі, які більше працювали в студентській аудиторії, зараз розуміють, що необхідно опановувати нові форми і методи роботи дистанційного навчання. І це потрібно вже сьогодні. Тому наші викладачі вчаться паралельно зі студентами на актуальних онлайн-курсах, вебінарах, тощо.

Любов Жарова, докторка економічних наук, професорка, завідувачка випускової кафедри  ConcordiaUA  взяла участь у вебінарі «5 кроків ефективного дистанційного навчання» від компаній BIJB та Elcore Cloud. На вебінарі  розглядались найбільш сучасні, зручні та апробовані методи ведення онлайн -занять, за допомогою яких можна активізувати навчання студентів,  зробити їх  більш різноманітними та ефективними.