Основні аспекти бізнес-лідерства

В рамках курсу «Основи підприємництва» студенти-першокурсники були присутні на вебінарі  доктора Маршала Крістенсена (США) – засновника і члена керівної групи міжнародної фундації «Ко-Серв Інтернешнл» (Co-Serve International, штат Орегон, США), доктор філософії (Ph.D.), почесний професор Українсько-американського університету Конкордія , який був  присвячений   лідерству, зокрема, бізнес-лідерству. Виступ лектора розпочався з розкриття головних принципів бізнес- лідерів. Обговорювалось неоднозначне висловлювання : наші принципи з’являються у наших серцях чи у наших головах? На додаток, він розповів про ефективне лідерство серед організаційних структур та найчастіші проблеми, з якими можна зустрітись у цій сфері. Хочеться відзначити ще одну дискусію на рахунок стратегій, які використовують лідери, щоб мати вплив та мотивувати. Лекція була не тільки цікавою, а ще й дуже корисною, особливо для  студентів, які хочуть працювати в сфері бізнесу, адже розвиток лідерських якостей досить сильно впливає на їх майбутню кар’єру.