Відбіркові співбесіди з британськими інтерв’юерами

Цього року співбесіди відбуваються онлайн з використанням засобів відеоконференцзв’язку. В Україні інтерв’ю проводять пані Уенді Маклаклен, координатор студентів HMC Projects, і пані Сара Томас. У співбесідах, які тривають три дні 15-17 січня 2021 року, беруть участь 26 кандидатів.

Протягом першого дня британські організатори програми спілкувалися з 12 кандидатами з Вінницької, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської, Чернівецької та Житомирської областей. Другого і третього дня відбуваються інтерв’ю з 14 школярами з Київської, Полтавської, Миколаївської і Черкаської областей, а також міста Києва.

18 січня інтерв’юери НМСР зустрінуться зі школярами Кіровоградської області.

Співбесіди з кандидатами на отримання стипендій від британських шкіл триватимуть у 14 країнах Східної Європи до середини лютого 2021 року. Результати будуть відомі у березні.

Національним координатором програми в Україні є Українсько-американський університет Конкордія.