Онлайн-навчання в Українсько-американському університеті Конкордія продовжено до 30 червня 2021 року.
Відповідний Наказ було прийнято 29 квітня 2021 року. Терміни карантину можуть змінитися в залежності від епідеміологічної ситуації.
Усі адміністративні підрозділи продовжують роботу у змішаній формі та з дотриманням санітарних норм, щодо перебування в приміщеннях.
Доступ на територію університету й далі обмежений.
Ми дуже сумуємо, але здоров’я кожного нашого студента, викладача, співробітника – понад усе.
Онлайн-навчання продовжується із використанням платформ Moodle, Zoom згідно розкладу.
Актуальну інформацію, щодо навчального процесу студенти оперативно отримуватимуть від деканату на платформі Мудл, на сайті, через корпоративну пошту.
Нагадаємо, що карантин в університеті ConcordiaUA запровадили ще 12 березня 2020 року через поширення коронавірусу.
З 5 травня 2021 року Бібліотека університету продовжує обслуговувати читачів:
Пн. – Пт. 10:00-16:00
Сб., Нд. – вихідні.
Студенти та викладачі можуть користуватися онлайн бібліотекою нашого університету-партнера Міннесоти (США) за посиланням у Moodle.