Віртуальний менеджмент та навчання

29 квітня студенти ConcordiaUA мали можливість поспілкуватися на вебінарі «Віртуальний менеджмент та навчання» з професором  Джоном Джонсоном, власником бізнесу, старшим партнером  у President Academics, координатором декількох університетів США з дистанційної освіти.

Було дуже приємно почути одного з перших професорів ConcordiaUA (1998). Джон Джонсон  розповідає про різке збільшення чисельності людей, які працюють з дому, починаючи з 2020 року, та про певні аспекти онлайн –  бізнесу.

Він знаходить надзвичайно важливим такі речі як : важливий підбір персоналу, довіра серед колег ( особливо, якщо це команда, яка працює віртуально).

Важлива комунікація через декілька каналів ( відео- дзвінки, чати, імейли, дзвінки, тощо.). Віртуальний менеджмент може здаватись досить складним, але з цими порадами професора Джона Джонсона, він буде легшим:

1. Не припускайте, що хтось інший завжди знає, що робити. Перестрахуйтеся, запитайте та будьте готовими допомогти.
  2. Вивчіть людей віч-на-віч перед віртуальним співробітництвом.
  3. Передбачайте фінансові наслідки.
  4. Будьте чіткими, спілкуючись у кількох каналах.