Конкурс на міжнародну академічну мобільність Еразмус+

УВАГА!!!

З 27 вересня 2021 р. триває конкурс на мобільність протягом 2021-2022 академічного року у весняному семестрі для галузі ICT (код 067 згідно із міжнародним стандартом ЮНЕСКО – ISCED) в європейських закладах вищих освіти:

1. Для студентів другого курсу – в університеті Хаен, Іспанія.
  2. Для магістрів другого року навчання з метою підготовки магістерської дипломної роботи у Вищій інженерній школі ECAM-EPMI, Сержі, Франція, протягом 2-х місяців з 28.03.2022 по 30.05.2022.
  3. Для аспірантів, починаючи з другого року навчання, у Вищій інженерній школі ECAM-EPMI, Сержі, Франція, протягом двох – чотирьох місяців.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати CV і мотиваційний лист до 15.10.21 (включно) на електронну адресу відповідальної за академічну мобільність (Тітовій Л.В.) liudmyla.titova@nure.ua.

Критерії відбору (за важливістю):

1. Академічна успішність кандидатів
  2. Знання англійської мови
  3. Відсутність досвіду участі в проектах академічної мобільності
  4. Наявність несприятливих соціально-економічних обставин (внутрішньо-переміщені особи, тощо) Єаропейські університети – партнери надають грант на проїзд і проживання з коштів грантової програми Еразмус+ KA107. Навчання в партнерських закладах безкоштовне.

Information from Facebook