QS STEM САМІТ Субота 4 грудня 11.00 – 13.30

Сергей Вакарин

Як студенти STEM-спеціальностей навчаються за кордоном на магістратурі? Як допоможе в кар’єрі магістерський диплом одного з напрямків STEM – наприклад, у створенні власного стартапу?

Представники найбільш знаменитого рейтингу університетів світу QS World University Rankings доручили мені як випускнику одного з топ-університетів світу та автору книг у галузі STEM-освіти анонсувати в Україні міжнародну подію, яка дасть відповіді на ці питання.

Приємно, що у рейтингу QS мій Манчестерський університет вже кілька років у глобальному списку топ-30 (загальний рейтинг). І як я писав раніше, він також у топ-5 найбільш інноваційних в Європі.

Подія відбудеться 4 грудня. Ось програма (посилання для безкоштовної реєстрації в першому коментарі)

QS STEM САМІТ Субота 4 грудня 11.00 – 13.30

Безкоштовний онлайн-захід, присвячений освіті в області STEM. Познайомтеся з однодумцями з трьох континентів, а також з представниками та випускниками найкращих STEM університетів, таких як George Washington University, IE, Politecnico di Milano, KU Leuven, Emory, Goizueta Business School MSBA та іншими.

Відвідайте нетворкінг-сесії та панельні дискусії:

12:05 – 12:30 Диплом магістра в галузі STEM та розвиток кар’єри – Thunderbird School of Global Management, Arizona State University, NYU – Tandon School of Engineering, Drexel University

12:35 – 13:05 Чому варто отримати ступінь магістра у STEM за кордоном?

12:35 – 13:05 STEM-освіта в США – George Washington University, Loyola Marymount University, Florida International University, Savannah College of Art and Design

13:30 – 14:00 Women in Tech

13:10 – 13:40 Кар’єра в STEM – Johnson Cornell Tech MBA, Hult International Business School, Politecnico di Milano, Western Michigan University

13:45 – 14:15 Як диплом магістра у STEM може допомогти запустити свій стартап