Інформація щодо початку другого семестру

Шановні студенти та колеги!

Заняття у другому (весняному) семестрі розпочинаються 1 лютого 2022 року.

Реєстрація на предмети відбувається 17-21 січня 2022 року. Вся необхідна інформація розміщена в Moodle.

Плануємо проводити більшість занять студентів-бакалаврів першого, другого та третього курсів в аудиторіях. Докладаємо до цього максимум зусиль – організували й зробили щеплення від COVID-19 співробітникам та викладачам. Для того, щоб ми могли безперервно працювати в аудиторіях, спокійно користуватися транспортом, а головне бути здоровими, ми пропонуємо організувати щеплення нашим студентам. Зараз щеплення рекомендовано і тим студентам, кому нема ще 18 років.

Одже, запрошуємо студентів, викладачів, співробітників до повної вакцинації та бустерної дози від COVID-19. Записуйтеся на вакцинацію за емейлом tetyana.romanovska@uacu.edu.ua