Анастасія Кінаш — Реєстрація на курси

Перед початком нового семестру кожен студент проходить реєстрацію на курси. Реєстрація триває 5-7 днів та розпочинається в середині серпня (січня) для першого (другого) семестру.

Деталі про терміни реєстрації повідомляються студентам в кінці попереднього семестру. В день початку реєстрації надсилається повторне повідомлення.

Студенти УАУК навчаються за індивідуальним навчальним планом. Це означає, що кожен студент сам обирає курси для проходження в поточному семестрі. Звичайно, слідуючи обмеженням та рекомендаціям наданими деканатом для найбільш ефективного навчання.

Інструкція для реєстрації з усіма необхідними матеріалами публікується на навчальній платформі Moodle, до якої є доступ кожного студента.

Реєстрація на курси