Адміністрація УАУК відвідала Університет прикладних наук (Майнц, Німеччина)

У понеділок, 06 лютого 2023 р. проректор Українсько-американського університету Конкордія, д-р Юлія Романовська, проректор з міжнародних зв’язків, розвитку та організаційної роботи, д-р Олександра Романовська та завідувач відділу міжнародної діяльності пані Ольга Глазова відвідали Університет прикладних наук (Майнц, Німеччина).

Під час зустрічі було обговорено можливості співпраці нашого університету та наших українських університетів-партнерів.

Міжнародний відділ Українсько-американського університету Конкордія продовжує розвивати можливості для навчання наших студентів, надаючи їм більше інформації для обміну за програмою Erasmus + та іншими міжнародними проектами в рамках підтримки України, пошуку нових спільних проектів із університетами за кордоном.