Засідання Вченої ради УАУК

22 лютого відбулося чергове засідання Вченої ради Українсько-американського університету Конкордія. Значну увагу члени Вченої ради приділили актуальним проблемам підготовки студентів на факультеті менеджменту та бізнесу, який є освітнім, науковим та адміністративним підрозділом УАУК, що провадить освітню діяльність, пов’язану зі здобуттям вищої освіти за ліцензованими спеціальностями, і має відповідний рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення. Основною метою діяльності факультету є забезпечення необхідних умов для отримання здобувачами вищої освіти ступенів бакалавра та магістра, якісної підготовки наукових спеціалістів вищої кваліфікації, що ґрунтується на сучасному рівні знань та наукових досліджень, які спроможні успішно працювати в конкурентному середовищі в Україні та за її межами.