Академічна мобільність

Академічна мобільність – це форма навчального процесу, що передбачає прослуховування курсів чи програм, які надаються університетами-партнерами.

Академічна мобільність може, зокрема, здійснюватись як програма подвійних дипломів чи кредитна мобільність – прослуховування курсів університету-партнера для зарахування їх в якості курсів програми, за якою студент навчається в УАУК. Основною вимогою є відповідність кількості ECTS кредитів курсів в обох закладах вищої освіти.

Основними цілями академічної мобільності є:

• підвищення якості вищої освіти;
  • підвищення конкурентоспроможності випускників УАУК на вітчизняному і міжнародному ринках освітніх послуг та праці;
  • збагачення індивідуального досвіду здобувачів вищої освіти щодо інших моделей створення та поширення знань;
  • залучення світового інтелектуального потенціалу до вітчизняного освітнього процесу на основі двосторонніх та багатосторонніх угод (договорів) між закладами вищої освіти – партнерами;
  • встановлення внутрішніх та зовнішніх інтеграційних зв’язків;
  • гармонізація підходів до навчання закладів вищої освіти – партнерів.

Скористатись перевагами академічної мобільності можуть студенти всіх рівнів: бакалаври, магістри, аспіранти.

Детальну інформацію про умови та процедуру академічної мобільності розміщено в Положенні про академічну мобільність здобувачів вищої освіти.

Студенти УАУК все третій семестр поспіль користуються можливостями академічної мобільності на постійній основі. УАУК співпрацює з університетами Європи та Америки. Зокрема,

• Школа менеджменту –(АКСЕНДА), Канада;
  • Університет Річмонда, Лондон, Великобританія;
  • Університет Конкордія Вісконсин, США;
  • Трірський університет прикладних наук, Німеччина
  • Універститет прикладних наук , Вормс, Німеччина

Прослухані студентами курси в цих навчальних закладах  зараховані як обов’язкові та вибіркові освітні компоненти програми. Таким чином, пропонуються не лише спеціалізовані курси, а також інші, в яких може бути зацікавлений студент. В університетах-партнерах доступні курси напрямків економіки, маркетингу, роботи з персоналом, психології, логістики та інші.

Зокрема, Трірський університет прикладних наук та Університет прикладних наук , Вормс, Німеччина надали нашим студентам можливість вивчення німецької мови різних рівнів.

За останній два роки студенти УАУК обрали

• Школа менеджменту (АКСЕНДА), Канада – 8 курсів;
  • Університет Річмонда, Лондон, Великобританія – 1 курс;
  • Університет Конкордія Вісконсин, США – 14 курсів;
  • Трірський університет прикладних наук, Німеччина – 15 курсів;
  • Університет прикладни наук, Вормс, Німеччина -11 курсів.

Усього перевагами академічної мобільності уже скористались більш ніж 90 студентів УАУК.

Академічна мобільність – можливість для студентів отримати досвід навчання в інших  закордонних університетах в рамках програми УАУК.