Колеги ConcordiaUA взяли участь у вебінарі про вищу освіту в США

20 березня 2023 р. колеги УАУК взяли участь у вебінарі AIAASC & AIRC: Розуміння правил вступу до вищої освіти США.

Американська міжнародна асоціація акредитації шкіл і коледжів (AIAASC) разом з Американською міжнародною радою з найму персоналу (AIRC) провела вебінар про вищу освіту в Сполучених Штатах. На цьому вебінарі було представлено умови вступу до бакалаврату в університетах США; також виступили представники з місцевого коледжу, гуманітарного коледжу, державного університету та закордонного освітнього агентства. Учасники дискусії обговорили різні аспекти процесу вступу, включаючи іспити на рівень знання англійської мови, важливі дати та терміни, а також вимоги щодо отримання студентської візи.