Oсвітньо-кар’єрний проєкт «Ігри Заводів: батл університетів»

Галина Бевзо, доцент, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри загальноосвітніх дисциплін:

“Цього року наші студенти отримали змогу проявити на практиці всі отримані знання та навички, взявши участь у освітньо-кар’єрному проєкті «Ігри Заводів: батл університетів» від HR-агенції UGEN.

В новому сезоні, який тривав з 17 до 28 квітня, були презентовані вебінари про особливості роботи та атмосфери великих заводів від Coca Cola HBC Ukraine, Ovostar Union, Хлібпром, БТУ-Центр, Імперіал Тобакко Продакшн Україна.

Всього участь у змаганнях взяли 31 команда з різних університетів України. УАУК представляли одразу 3 команди студентів 2-4 курсів. Для вирішення були запропоновані такі кейси:

• від Хлібпром: оптимізація складського приміщення;

• від БТУ-Центр: створення короткого відео про те, що майбутнє за біотехнологіями;

• від Ovostar Union: як просувати на ринок очищених варених яєць;

• від UGEN: створення проєкту для молоді, яка цікавиться виробництвом;

• від Coca-Cola HBC Ukraine, Armenia, Moldova: оптимізація забезпечення підприємства цукром.”