ConcordiaUA організовує вебінар з професором, доктором Харальдом Майєром, Вища школа прикладних наук Бонн-Рейн-Зіг (Німеччина) – 23.05.2023

У вівторок, 23 травня 2023 року, з 13:00 до 14:00 за українським часом / з 12:00 до 13:00 за німецьким часом відбудеться вебінар на тему “Специфіка міжнародного управління персоналом”, який проведе д-р Харальд Майєр.

Харальд Майєр:

• доктор філософії з економіки бізнесу;
  • 20 років міжнародного управління персоналом (фінансовий сектор, консалтинг);
  • 15 років професор міжнародного менеджменту Університету прикладних наук;
  • запрошений лектор по всьому з міжнародного менеджменту, підприємництва;
  • засновник 1-ї програми MBA в Німеччині з управління некомерційними організаціями (працює вже 13 років);
  • зараз зосереджений на власному сімейному фонді в Центральній Африці та IfTQ-Cert, міжнародному сертифікаційному агентстві з навчання підприємництву в країнах, що розвиваються.

Будь ласка, зареєструйтеся – olga.glazova@uacu.edu.ua, та запрошуйте друзів.