U.S.-Ukraine Business Council запрошує на вебінар “Найбільші виклики України. Що ще повинні робити Сполучені Штати зараз?”

Четвер, 22 червня 2023 р

10:00-11:30, EDT; 17:00, за Києвом  (Zoom)

Під час вебінару спікери поділяться цінними думками, аналізом і коментарями щодо значних викликів, з якими стикається Україна зараз і до кінця 2023 року. Також відбудеться діалог про те, яку додаткову підтримку США мають надати Україні зараз у її боротьбі.

СПІКЕРИ ВЕБІНАРУ:

1. David Kramer, Executive Director, George W. Bush Institute, Dallas, Texas.
  2. Bob McConnell, Co-Founder, U.S.-Ukraine Foundation (USUF); Coordinator, External Relations, USUF’s Friends of Ukraine Network, Washington, D.C.
  3. Ellen M. Yount, Vice President, Management Systems International, A Tetra Tech Company; Warsaw, Washington, D.C.
  4. Donald Jensen, Senior Advisor, Russia and Europe, United States Institute of Peace (USIP), Washington, D.C.
  5. Morgan Williams, President and CEO, U.S.-Ukraine Business Council (USUBC), Washington, D.C. will moderate this session.

Цей вебінар організовано та спонсоровано U.S.-Ukraine Business Council (USUBC), www.USUBC.org, Вашингтон, округ Колумбія.

Реєстрація обов’язкова