Керівництво Microsoft Alumni Network та ConcordiaUA провели вебінар

27 жовтня 2023 року керівництво Microsoft Alumni Network та Українсько-Американський університет Конкордія  провели вебінар між головним кампусом Майкрософт у Сіетлі та українськими студентами й учнями. Під час вебінару можна було задати питання представникам керівництва Майкрософт, які поділилися величезним досвідом управління та кар’єрного зростання в компанії. Участь у зустрічі взяли студенти Університету Конкордія та інших ВНЗ України, а також старшокласники – в тому числі з військових навчальних закладів.

Майк Новасіо, попечитель та казначей Microsoft Alumni Network, розповів про свою роботу на посаді Microsoft Partner General Manager of Operations, відповідального за глобальну цифрову безпеку та сервіси на основі прямого споживання (Live Meeting, O365). Крістал Вілсон, Business Manager, Microsoft Alumni Network, розповіла про свій досвід на посаді Microsoft Business Manager (управління бізнесом для генерального директора та глобальної команди). Хлоя Зенг, Global Business Leader and Technology Executive, розповіла про досвід роботи на посаді старшого бізнес-директора Microsoft, відповідального за глобальне планування та запуск операцій. Зустріч відкрила проректор університету Юлія Романовська. Вона та її колеги Ольга Глазова та Тетяна Нижник привітали учасників, розповіли про програми навчання УАУК та заходи, які університет проводить для учнів.  Дякуємо всім за плідну дискусію!