Випускники

Церемонія вручення дипломів

Раніше наш університет – ConcordiaUA – мав назву Вісконсинський міжнародний університет в Україні  – ВМУУ/WIUU, і тому, у спогадах та коментарях студентів Ви можете зустріти цю назву!

 

Кожного року поспіль протягом вісімнадцяти років ConcordiaUA (WIUU) бажає щасливого майбутнього своїм випускникам. Під час випускного сезону студенти, викладачі та персонал захоплені та щасливі! Ми завжди дуже зацікавлені в історії успіху наших випускників!

Насолоджуйтесь гарними спогадами від випуску 2006! 12 років тому! Шановні наші студенти, тепер випускники! Бажаємо вам великого успіху та всіляких гараздів!

Чекаємо на інформацію та фото від наших випускників усіх років!

Приймальна комісія

працює
щодня з 9-00 до 18-00
у суботу з 10-00 до 16-00
(неділя вихідний)

за адресою:
м. Київ, вул. Тургенєвська, 8–14,
кім. 1-4

Тел.: (+380 44) 236-19-16; 236-19-49
Тел./факс: (+380 44) 486-06-66

E-mail: info@uacu.edu.ua

Соціальні мережі

Дізнатися більше!

Програма Подвійних Дипломів

Тел.: (+380 44) 236-19-16; 236-19-49
Тел./факс: (+380 44) 486-06-66

E-mail: info@uacu.edu.ua

Дізнатися більше!

Назаренко Елена – руководитель отдела Экспорта в алкогольной компании в России (Москва), управляющий партнёр аукционного дома.

Университет дал мне ту необходимую базу знаний и навыков в работе,которая является основой всего. А умение грамотно структурировать свое рабочее время (за что благодарна лекторам Университета), даёт возможность работать в разных областях и отраслях без ущерба для моей семьи. Всегда с теплотой вспоминаю студенческую жизнь и лекции, где преподаватели рассказывали и на собственном примере давали не только теоретические, но и практические знания. За что им БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!!!

Христина Білаш, студентка програми МВА ConcordiaUA (Johnson & Johnson)
 
Наближаюся до ще однієї важливої віхи мого життя … Треба визнати, що іноді це був досить складний, але захоплюючий досвід. Мені дуже сподобалося навчатися і я вже починаю відчувати ностальгію … Я хотіла б особливо висловити подяку нашому декану Олені Воловик. Дякую за вашу підтримку, керівництво, лідерство та натхнення! А також усім професорам і викладачам дякую за досвід, знання та наснагу.

Володимир Грицай

Дитячий оздоровчий комплекс  забезпечений комфортними, просторими та гарно провітрюваними аудиторіями з кондиціонерами, спортивним та іншим корисним інвентарем, який став у пригоді для реалізації різних видів діяльності та реалізації моєї мети перебування – допомогти дітям усвідомити важливість англійської мови для їх майбутнього та зруйнувати стереотипи вивчення англійської мови у середніх закладах освіти, повернути живий інтерес дітей до навчання як любові до науки, так і до вивчення англійської мови зокрема. Нестандартний підхід та оригінальність методів викладання викликало неймовірне прагнення дітей приходити на заняття, незважаючи на те, що діти прагнули відпочити від школи та інших турбот.

Укомплектованість спортивного центру, хореографічної, сценічної площадок та клубу комплексу, допомогла створити комфортні умови праці для проведення спортивно-оздоровчих ігор, заходів та різних колективно-творчих справ, а також масових свят, концертів, конкурсів, вікторин та квестів. На території комплексу дуже чисте повітря, завдяки розміщенню табору на березі моря, старанно зроблених уквітчаних трояндами газонів, великої кількості декоративних скульптур по всій території, розкішних фонтанів з чистою питною водою, що прикрашають територію табору. Присутній басейн, який діти обожнюють завдяки завжди чистій воді, що часто слугував ареною змагань з плавання або водного поло. Також ми використовували басейн для гри «Слова», під час якої активно передавали один одному м’яча, проговорюючи при цьому англомовне слово на різну тематику.

Великим плюсом цього комплексу є те, що він знаходиться на узбережжі Чорного моря, де надзвичайно чистий пісок і цілюща глина. Одним із нестандартних підходів до вивчення англійської мови було те, що діти бажали займатися на узбережжі моря, у затишній альтанці і я з радістю йшов їм на зустріч.

Без сумніву, табір залишив приємні спогади у хлопчиків і дівчаток, які оздоровлювалися тут. Бо кожна дитина брала участь у різноманітних заходах, квестах, якими були наповнені неповторні літні будні. Квести, конкурси, вікторини, спортивні змагання, розважальні програми  формували у дітей прагнення бути першими, прагнення до перемоги, знань, зміцнювали почуття колективізму, дружби та виховували у дітей почуття справедливості. Пікніки та екскурсія на природу виховували у дітей почуття любові до всього живого, бережливого ставлення до всього, що їх оточує. «Біржі праці», що діяли на території комплексу, розвивають вміння та навички праці, вчать доводити розпочату справу до кінця. Діти вчаться працювати самостійно, прагнуть досягти чогось власними силами. На території комплексу діяла дуже велика кількість гуртків, таких, як: оригамі, малювання, виготовлення прикрас, квілінг, паперова пластика, виготовлення фоторамок і багато інших, включаючи наш гурток англійської мови «Аккорд».

Грали ми в різні ігри в різні періоди, наприклад: «Ритм», «30»,«Путаниця», «Ніжки», «Двадцятка», «Скульптура» і т.п. Багато було конкурсів, квестів: «Є контакт», «Сонячний зайчик», «Тур де Франс», «Скринька Пандори», «Дабл-датч», «Загублений світ» і багато інших квестів, до яких був включений оригінальний, нестандартний підхід до вивчення англійської мови; проводились різноманітні спортивно-масові змагання з баскетболу, волейболу, регбі, тенісу, де діти могли проявити свій фізичний розвиток. Свої інтелектуальні здібності діти представили на інтелектуальних іграх «IQ-buttle», «Найрозумніший», «Брейн-ринг».

В кінці кожного дня, під вечір, наш загін збирався гуртом біля корпусу, де ми разом з вожатими проводили традиційну «Свічку», суть якої полягає в тому, що кожна дитина передавала палаючу в нічній темряві свічку іншій, і при цьому ділилася своїми враження від минулого дня, розповідала про те, що їй сподобалося, а що ні, ділилася враженнями про табір загалом та про гуртки, які їм більше всього подобаються. Приємним враженням було те, що багато дітей позитивно згадували уроки англійської мови, та приємно відгукувались про вчителя і бажали таких вчителів до себе у школу.

Вдало, гарно, цікаво вдалося провести і залікові заняття «Последний огонёк у костра», що я вважаю найромантичнішим моментом за час перебування у таборі. А також фінальний концерт, на якому наш гурток англійської мови показав феєричні номери та свої знання з англійської мови перед усім табором (майже 600 дітей). Серед наших номерів були такі постанови: солоспів англомовної пісні Adele – Rolling in the Deep, дитячий танець під англомовну пісню «Cool Sports Fitness Song», дитяча постанова «Bingo», та на завершення – акробатично-танцювальний номер, у якому брав участь весь наш гурток.

Слід відзначити «Школу акторського майстерства», в ході якої юні актори отримали навички підготовки до драматичних конкурсів, відновили знання літературних надбань світу, та перевірили власну логіку. Організували та виготовили власними руками колективну роботу «Долоньки на пам’ять». Всі цікаві моменти фіксувалися нашим медіа клубом, і викладались на офіційному сайті – http://www.brigantinacamp.com.ua/, до якого мають доступ всі бажаючі.

Отже, я намагався проводити різноманітні заходи, враховуючи вікові та індивідуальні особливості дітей, їхні можливості, нахили, інтереси, здібності, а також всі напрями виховання, щоб формувати всебічно розвинену, гармонічну особистість дитини. Адже характерною особливістю мого загону та гуртка англійської мови є: емоційність і допитливість, прагнення перевірити, випробовувати свої  сили, бажання фантазувати, відкривати таємниці і прагнення до перемоги.

На мою думку, саме літня пора і є найкращим періодом для поглиблення своїх навичок з англійської мови, є періодом зміцнення здоров’я дітей, фізичного загартування, духовного збагачення, випробування своїх сил у праці, роботи у колективі, активного фізичного відпочинку, яскравих вражень, самодіяльності, творчості, активного пізнання природи, друзів, і себе!

Все це я намагався реалізувати у своїй роботі в ході літньої виробничої практики. Вивчаючи психологію, педагогіку, різні методики, а також, маючи невеликий поки досвід практики з дітьми й у таборі, я зробив для себе висновки: «Як важливо багато знати та уміти, щоб життя дитини зробити легшим та цікавим.»

За всі розмаїття заходів, змістовну роботу, наявний досвід роботи з дітьми, уміння робити презентації я щиро вдячний викладачам Вісконсинського Міжнародного Університету в Україні. Я дуже радий, що випробував свої сили в ролі вчителя.

Висновок напрошується сам: якщо педагоги-організатори, аніматори, вожаті та, насамперед, вчителі творчо підходять до проведення дозвілля дітей, глибоко опрацьовують зміст нових форм організацій цікавих колективних творчих справ, добре володіють методикою організації різних заходів – вони на правильному шляху до формування самодостатньої особистості.

 

Patricia Essien

В университете WIUU вы поможет получить бесценный багаж профессиональных знаний для становления будущей карьеры и он поможет вам найти много новых интересных друзей. Студентов активно мотивируют на самостоятельную деятельность путем назначения групповых и одиночных заданий. Поэтому, рекомендую спешить)))

Євгенія Сердюк

6 лет в университете пролетели как один день! Здесь самые лучшие преподаватели и студенты! Рекомендую, ребят. Не пожалеете!

Вадим Плутенко

WIUU – це унікальне місце та команда, що не тільки дають можливість отримати по-справжньому корисний та актуальний набір знань, але і проявити себе у реальних, конкурентних умовах. Чудовий вибір для тих, кому важливо отримати якісну освіту сучасного, міжнародного рівня!

Катрін Наддур

Випускниця бакалаврської програми Міжнародний бізнес та міжнародної програми ВВА (Bashelor of Buisness Administration).
Всі роки в університеті Катрін успішно навчалася та брала активну участь в роботі студентської Ради. Тому Катрін одержала дипломи з відзнакою.
Ми вітаємо Катрін Наддур з успішним закінченням бакалаврату та дуже тішимося з того, що будемо мати її ще й студенткою магістратури.
Катрін, хай все в твоєму житті буде добре!
Інтерв’ю у Наддур Катрін бере студентка І курсу спільної програми менеджмент та міжнародної програми ВВА (Bashelor of Buisness Administration) – Аль Ахмад Загір Ліна Фаді.

Константин Леонтьєв

Мой любимый университет)))) ох как давно это было. Студенческое время было самое яркое. Советую поспешить всем , кто планирует получить достойное и современное образование!

Таня Скригіна

Любимый университет. Я точно знала, что хочу и буду в нем учится еще в 15 лет, когда первый раз поехала учиться заграницу с группой студентов в Лондон на 3 недели. А в прошлом году уже не будучи студентом опять же с группой студентов мы ездили на экскурсию в Берлин на практику в Украинское посольство, Facebook head office, Google head office. А с 1 по 4 курс (на летних и зимних каникулах) только в нашем университете я могла пройти практику в международных компаниях, с которыми уже сотрудничает и партнерится ВМУУ.
О том, какие студенты тут учатся, можно говорить долго, – разные, из разных стран, на разных курсах все сплачиваются и становятся одной большой семьёй. Окружение, вот благодаря кому мы становимся еще успешнее! Потому что обьединяются они все в исполнении заданий по разным предметам, даже 1 сентября по Introduction to business – не удивляйтесь, если вам необходимо будет сделать проект за 2 часа 40 мин на английском с учетом того, что вам надо будет посетить какую-то компанию в центре города и изучить ее стратегию. В общем, практика во всем с первого дня, а не теория, которую вы не вспомните даже если вы краснодипломный отличник.  Ловите свой шанс, и подавайте документы в лучший ВУЗ Украины с американским преподованием. Здесь вас ректор и сотрудники всегда помнят и рады видеть даже через 10-20 лет после окончания университета. И всегда готовы прийти на помощь: участием, советом, партнерством!

Максим Глазов

За 4 года в ВМУУ я не разу не пожалел, что выбрал этот университет. Тут большинство предметов читается на английском, что уже само по себе огромный плюс. К тому же преподавательский состав состоит из высокопрофессиональных профессоров и успешных предпринимателей, которые дадут вам не только академические знания, а и поделятся своим опытом.

Марія Кумар

…хочу возразить …, что хороший маркетинг в Украине всё таки можно найти и есть у кого учиться, нужно просто знать, где искать! На мой взгляд, наверное, прежде чем переходить к кейсам, лучше выучить теорию! Это как научиться читать-писать, строить предложения, а потом начать изучать литературу. И в Украине высшее образование не так и мертво, как многие заявляют. Низкая мотивация студентов? Это есть! Пошла не на тот курс, что хотела, а туда, куда сказали папа-мама? И, как результат, даже не ходила на пары те единственные 2 недели, которые в ВУЗе числилась. Естественно! Прогуливаем пары и скачиваем рефераты из интернета, а дорогу в библиотеку не знали-не знали – и забыли? Канэчно! Однако….для общего развития напишу…., если вы, или ваши знакомые-друзья, захотят получить хорошие знания в области управления предприятием (финансы, бухучёт, юридическая сторона вопроса, HR менеджмент в компании, Логистика и управление складом, менеджмент ресурсов, маркетинг, экономика и многое-много другое, что входит в этот очень полезный Бакалавр), то я очень вам рекомендую обратить внимание на ВВА курс в WIUU (Киев). Преподавание на английском языке, учебники американские, подаренные Вузами из Штатов, преподаватели поработали в реальном бизнесе и знают, о чём говорят, ну и, конечно, они говорят на английском!!! И кстати, у нас все хорошо знают, что такое МВА. Но почему-то никто не знает, что такое ВВА. А объяснение простое: Вachelor of Business Administration & Master of Business Administration. МВА это магистратура, а ВВА это её родной бакалавр! МВА кстати тоже доступен в WIUU. Пост не рекламный, а скорее to raise awareness! Потому что я часто слышу и читаю у наших сограждан, что “ну вот нету вообще нормальных вузов! И программ нет! И научиться ничему нельзя”. Так почитайте, посмотрите – не знаю как по другим специальностям, но для управления бизнесом есть в Киеве ВВА от Висконсина, и да, конечно, за окном у вас будет не штат Мичиган во время пар, но вариант получения американского качественного образования с сфере управления бизнеса в Украине всё же есть! И я буду рада, если об этом узнает ещё хотя бы 1 человек, и ему это как-то поможет.

Стадник Богдан
 
Я хотів би висловити свою глибоку вдячність Вам за організацію програми обміну студентів між університетом Трір (Німеччина)  та Вісконсинським міжнародним університетом (США) в Україні.
Зимовий семестр 2017 був одним з найяскравіших та найцінніших у моєму житті. Під час обміну у мене з’явилось  багато друзів з різних країн, я удосконалив свої знання німецької мови та культури, а також отримав професійні теоретичні знання.
Я твердо переконаний, що процес інтеграції буде продовжуватися (у тому числі між Німеччиною та Україною) в різних сферах: освіта, економіка, культура, соціальне життя та політика. При цьому важливість та актуальність досвіду навчання в Трірському університеті буде постійно зростати.
Марина Пересадченко
Наші сертифікати, нарешті! Подарунок до Дня всіх закоханих від нашого університету. Чергове досягнення та абсолютно унікальний досвід. Цей спритний момент, коли використовуєш терміни, котрі вперше чуєш!
Дякую Вісконсинському міжнародному університету та Всеукраїнській ТПП за цю можливість!

Ольга Луценко (серпень 2016)

На даний момент я живу в Москві, переїхала сюди в жовтні 2015 року, так як отримала пропозицію від компанії Ernst and Young. Це компанія так званої Великої Четвірки –  найбільших міжнародних аудиторських компаній, які надають як аудиторські, так і консалтингові послуги. (Велика Четвірка: Ernst and Young, KPMG, PwC, Deloitte). Я працюю у відділі аудиту фінансового сектора, моїм головним і найважливішим на даний момент клієнтом є “Сбербанк”, найбільший банк Росії за кількістю активів, так що в цілому все подобається. Пропрацювала вже майже рік, отримала підвищення до аналітика 2-го року тиждень тому і правильно йду до мети – пропрацювати ще трохи і перевестися в наш офіс іншої країни!)) Після закінчення “Вісконсинського Міжнародного Університету (США) в Україні” я поїхала до Великобританії на магістратуру, вчилася в Warwick Business School, на фінансах і бухгалтерському обліку. Вступити саме в цю бізнес-школу, яка на даний момент десь 5-6 в рейтингу університетів Сполученого Королівства, мені допоміг Вісконсинський університет, а саме мова і структура нашого навчання. Відповідно і навчання в Великобританії стало для мене менш важким тому, що я за попередні 4 роки отримала сильні знання і з фінансів, і з бухгалтерського обліку в нашому університеті. Після закінчення магістратури я планувала залишитися в Англії і працювати там. В результаті сталася така історія: я отримала пропозицію на роботу в Лондонському офісі Ernst and Young, але виникли візові труднощі, в результаті яких я і переїхала в Москву і працюю на даний момент в їх московському офісі. Загалом, бакалаврат дав мені дуже сильну базу, яку я і досі використовую на роботі. Я вважаю, що практичний досвід наших викладачів якраз-таки і зіграв головну роль в отриманні такого гарного фундаменту, так як все, що я вивчала, я застосовую зараз на реальних аудиторських проектах, що і допомагає швидко рухатися по кар’єрних сходах!

Юлія Орел (серпень 2016 р.)

Добрий день всім! Мене звуть Юлія Орел. Я вже 4 роки як покинула стіни нашого університету. Не довго думаючи, я вийшла заміж. Пропрацювавши рік особистим асистентом власниці Ювелірного Дому Zarina Наталії Нетовкіної, я вирішила звільнитися і народити дитину в Америці. Ми здійснили нашу мрію з чоловіком, вирішивши залишитися жити в цій прекрасній країні. Не дарма ж я вчилася в американському ВНЗ.

На даному етапі ми працюємо з чоловіком в його бізнесі. Зараз мені багато в чому допомагають знання більшості предметів. Іноді думаю, що вчитися потрібно було старанніше, тому що я ніби проходжу всі 4 курсу заново, тільки в роботі. Що дуже сильно радує, так це знання англійської мови. Дуже приємно чути від людей здивовані запитання, де я вивчила мову. Спасибі за це «Вісконсинському Міжнародному Університету (США) в Україні», навіть тут, на території Америки, я постійно про нього розповідаю.

Артемій Шведков та Ростислав Любченко (Серпень 2016)

Ми закінчили “Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні” в 2014 році.

З того часу Ростислав працював аналітиком ринку в компанії Nielsen, де він щодня проводив маркетинговий і фінансовий аналіз та робив прогнози для лідерів ринку.

Артемій працював менеджером і бізнес-тренером в компанії з організації тренінгів Team Expert.

В 2015 році ми вирішили відкрити паб у стилі стімпанк у Кракові, Польща. Ми склали бізнес-план і знайшли групу інвесторів, щоб здійснити свою мрію.

Наш паб відчинив свої двері в лютому 2016 року. Він розташований в підвалі 16-го століття в самому центрі Кракова. Паб приваблює гостей вечорами караоке, іграми-“квестами”, настільними іграми-турнірами, дискотеками і спортивними трансляціями.

Ми обидва, Артемій і Ростислав, визнаємо, що наш бізнес не мав би жодних шансів на існування без бази, яку ми отримали в ВМУУ. Університет дав нам знання і навички, які допомогли нам відкрити і управляти власним бізнесом на висококонкурентному ринку.

Крім таких важливих предметів, як Управління персоналом, Операційний менеджмент, Фінансовий менеджмент, Менеджмент ризиків, які використовуються нами на щоденній основі, університет надав нам надзвичайно важливі практичні навички за допомогою різних проектів. Який університет в Україні може забезпечити таку сильну базу? Тільки ВМУУ.

Дарина Барикіна (Серпень, 2016)

Мене звати Дарвіна Барикіна, мені 27 років, живу в місті Джексонвілл, штат Флорида, США (вже 5 років). Я працюю б’юті фотографом. Співпрацюю з брендами групи L’oreal і незалежними б’юті брендами. Я багато подорожую по країні, проводячи рекламні зйомки і майстер-класи з фотографії. Так само я працюю з індивідуальними стилістами, фотографуючи їх роботи для різних перукарських змагань і конкурсів. Я приватний підприємець і повністю обслуговую свій бізнес, у чому мені дуже допомагають знання, отримані в “Вісконсинському Міжнародному Університеті (США) в Україні”. Спочатку я вела, а зараз контролюю ведення документообігу, бухгалтерський облік, заповнення податкових декларацій. У той же час я особисто займаюся спілкуванням з клієнтами і маркетингом. Знання, отримані за час навчання, з теорії перейшли в практику, чому я дуже рада. В моїй сфері діяльності творчі люди в основному не мають економічної освіти, що дає мені значну перевагу в переговорах та прийнятті ділових рішень, в порівнянні з іншими. Можливо, під час навчання я не зовсім розуміла, що мені робити з усіма запропонованими знаннями, але почавши свою справу, я змогла їх структурувати і застосувати за призначенням. Я дуже вдячна інституту і викладачам. Дуже сумую, сподіваюся відвідати в наступному році.

Юлія Калініченко (серпень 2016 р.)

Я живу і працюю в ОАЕ, Дубай, вже рік. Працюю я в ресторані найвідомішого шеф-кухаря – Гордона Рамзі (Bread Street Kitchen), який знаходиться в готелі Atlantis the Palm. Моя посада – асистент менеджера ресторану (у нас це ще називають метрдотель). Роботи багато, стресу багато, оскільки це зарубіжна країна і вимоги високі. Але це хороший досвід роботи з іноземцями, іншим менталітетом. Це дуже добре виробляє стресостійкість. Звичайно, у пригоді стало навчання в «Вісконсинському міжнародному університеті (США) в Україні», і не тільки англійської мови, але і всього іншого)) Зупинятися на одному місці не збираюся, а планую розвиватися і пробувати інші країни.

Альона Негода (серпень 2016)

Після другого курсу “Вісконсинського міжнародного університету (США) в Україні”  в Києві, я перевелась в партнерський університет “Міжнародний університет Шиллера” у Гайдельберг, Німеччина. Після третього курсу влаштувалася на інтернатуру в компанію Continental AG в Ганновері (виробництво шин) до відділу закупівель. Після року практики повернулася в Гайдельберг і закінчила навчання, отримала диплом BBA. Після чого мені відразу ж запропонували роботу, знову ж в Continental, в тому ж відділі закупівель. Пропрацювавши там два роки, вирішила отримати MBA і переїхала до Мадриду, і закінчила програму MBA з відзнакою в “Міжнародному університеті Шиллера”. Після закінчення MBA, влаштувалася на роботу в іспанський банк BBVA. Пропрацювала там 8 років, після чого вирішила відкрити свій власний бізнес. Зараз у мене своє медичне агенство Healthy Spain (www.healthy-spain.com), що займається організацією всіх медичних послуг і супроводом російськомовних і англомовних пацієнтів в Іспанії. Працюємо з понад 100 клініками по всій Іспанії. Пацієнти приїжджають з різних країн світу.

Навчання в ВМУУ було основою всіх моїх успіхів в кар’єрі, і саме завдяки тому, що я обрала цей університет, у мене з’явився шанс продовжити своє навчання за кордоном і знайти хорошу роботу.

Макс Лук’яненко (серпень 2016)

Навчався в “Вісконсинському міжнародному університеті (США) в Україні” в 2007-2009 роках, програма MBA. На момент старту навчання я працював директором по роботі з клієнтами рекламного агентства. Якраз після закінчення навчання разом з партнерами запустив інтернет-магазин dvorniki.ua. Пізніше запустили rb.ua (найбільший в Україні продавець сонцезахисних окулярів Ray-Ban) і oprava.ua (найбільший, але по суті єдиний, інтернет-магазин окулярів для зору).

Навчання в ВМУУ було як ковток свіжого повітря – щось, чого дуже не вистачало після першої освіти (КПІ). Є дуже сильна впевненість в тому, що MBA дуже допоміг і досі допомагає робити найкрутіші проекти в своїх нішах в Україні.

Наша випускниця Єлизавета Марченко – інтерн, а тепер співробітник Porsche Finance Group Ukraine

Стажування наших студентів – шлях до успішної кар’єри!

Ростислав Любченко – Porsche Finance Group (студент магістратури, 2014)

Працюючи в Porsche Finance Group, я зрозумів, які корисні знання ВМУУ надав мені впродовж майже 4 років моєї освіти. Porsche Finance Group – це великі міжнародні компанії в галузі бізнесу, лізингу та кредитування автомобілів з офіційними дилерами в Україні. Безумовно, найкориснішими знаннями для мене, коли я працював там як стажист, були англійська та ділова англійська мова. Моїм основним обов’язком був зв’язок з великою кількістю співробітників, ділових партнерів та іноді топ-менеджментом з Австрії. Я радий, що на наших щотижневих зустрічах розумів кожне слово, усі бізнес-умови моїх колег. Також хотів би відзначити такі курси, як економіка підприємства та економічна теорія, де я отримав ґрунтовні теоретичні основи. Це дозволило мені орієнтуватися швидко всередині компанії, зрозуміти принципи її роботи і використовувати мої знання на практиці. Я вдячний ВМУУ і його викладачам за їх роботу і бажання все зробити якнайкраще для студентів..

Дмитро Грузін, випускник магістратури Concordia UA (ВМУУ) (2013)

Я був інтерном в Pfizer Inc протягом двох місяців влітку 2011 року. Це був дуже цінний досвід, який допоміг мені в моєму майбутньому професійному житті. Під час стажування мені була надана можливість працювати в кількох департаментах: розвиток бізнесу, HR, ветеринарному та матеріально-технічного забезпечення. Велику допомогу в роботі мені надав університетський курс “Теорія організації”, завдяки якому я зміг отримати краще розуміння своєї діяльності. У результаті цього стажування я набув корисних навичок, отримав компетенції та зрозумів робочий процес в цілому. Pfizer є провідною міжнародною компанією, яка має виняткові групи компетентних, висококваліфікованих фахівців. З першого дня стажування я відчував дружню атмосферу і можливість познайомитися з великою кількістю хороших фахівців протягом декількох днів. Якщо ви шукаєте для стажування компанію, яка допоможе вам отримати знання та цінні навички, я б, безумовно, рекомендував Pfizer.

Алла Роюк Concordia UA (ВМУУ) випускниця МВА – 2014 р.

Алла Роюк працює аналітиком дослідження для України у Педерсен & партнери. Вона нещодавня випускниця УАГІ ВМУУ. Її сфера діяльності потребує знання у галузях ризик-менеджменту, Управління персоналом, спілкування, маркетингу та PR. Алла отримала свій професійний досвід в міжнародних компаніях Tissen Krupp, Бюро Верітас.

Мені допомогла організувати інтернатуру співробітник університету Мар’яна Шатова. Я була прийнята на роботу не стажистом, а аналітиком дослідження у зв’язку з моїм попереднім досвідом роботи в цій галузі. Звичайно, я відчувала величезну відповідальність за закінчення проектів вчасно і задоволення вимог наших партнерів, таких, як Philip Morris , Samsung Electronics, Freshtel, Bayer, Pfizer та багато інших. Незважаючи на те, що мені доводилося працювати понаднормово, це прекрасна можливість зміцнити навички спілкування з різними організаціями та дізнатися про всі процеси всередині компанії”.

Елізабет Нудельман – працює в Центрі вивчення англійської мови (випускниця, 2010)

ВМУУ дав мені найбільші практичні знання з бізнес-процесів, процедур управління і стратегічного планування. Найдорожче, що я отримала від університету, – це мій цілеспрямований вид мислення і загальний бізнес-світогляд. Крім того, я навчилася критично мислити і опанувала мистецтво знаходити оптимальні рішення для будь-якого проблемного питання, яке виникає в межах організації. Мої професійні навички полягають у практичному застосуванні знань з таких предметів, як менеджмент, фінанси, маркетинг, HR, ділова етика та інших компонентів бізнесу, що вивчалися під час мого навчання в університеті впродовж років, а зараз зробили мене успішним менеджером з розвитку бізнесу. 

Юрій Полгороднік – Інтерн міжнародної корпорації Daewoo (випускник бакалаврату, 2011)

За час навчання у ВМУУ я отримав великий досвід з освіти і студентського життя. Я б охарактеризував університетську програму як конкурентоспроможну на ринку освіти України, вона пропонує студентам можливість працювати у групах, розвиває критичне мислення та вміння прийняття рішень. Варто відзначити, що студент у ВМУУ знаходиться на вищому рівні, ніж у більшості інших навчальних закладів України. Університет також закликає студентів брати участь у різних заходах, соціальних і професійних. Особисто я мав велике задоволення від участі у двох економічних конференціях. Також співробітники університету дійсно допомагають студентам отримати можливості для стажування, а тому навчальна програма на останніх курсах розроблена таким чином, щоб студенти мали можливість працювати з частковою зайнятістю і навчатися в університеті.