Глазов Максим, Університет прикладних наук (Вормс, Німеччина)

3-го листопада 2016 р. Українсько-американський гуманітарний інститут « Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні» (WIUU) організував поїздку  групи студентів  ВМУУ  в  Університет прикладних наук в Німеччині. Метою поїздки було слухання вибіркових лекцій з економіки і бізнесу, взяти участь в дослідженнях, що проводяться  в навчальних класах університету, вивчення досвіду  Вормс Університету прикладних наук з проведення навчального процесу, розвиток дружніх відносин між  ВМУУ  і  Вормс Університетом прикладних наук, представлення  ВМУУ на виставці міжнародного студента  в  м. Вормс (Німеччина). У  Вормс Університеті прикладних наук на лекціях  ми поглиблювали свої знання з економіки і бізнесу. Керівник  департаменту міжнародного співробітництва  надала нам також можливість попрацювати в класах,  в яких    проводиться  підготовка     магістрів за програмою   міжнародного  менеджменту. Ми брали  різні класи цієї програми протягом двох тижнів. Цікаво відзначити, що навіть у такий короткий період ми змогли провести заплановані дослідження  в цих класах і отримати нові знання. Особливо нам сподобалися дослідження з двох предметів «Міжнародне оподаткування» і «Підприємництво». Нам, всім студентам групи, дуже сподобалася   поїздка в Вормс Університет прикладних наук  і  я хочу, за дорученням студентів всієї групи, подякувати керівництву ВМУУ і нашим німецьким партнерам, особливо Хартвиг і Eдіт Лоренц  і  Хендріку Доссу, за надану можливість  побувати в їх країні і повчитися у Вормс Університеті прикладних наук (Німеччина).