Дев’ятеро українських школярів навчатимуться у Великій Британії з 1 вересня 2022 року: оголошено імена переможців цьогорічного конкурсу HMC Projects

Вже п’ятий рік поспіль попередній відбір учасників, а також інтерв’ю з претендентами на отримання дворічної стипендії у британських школах організовує Національний Координатор стипендіальної програми  HMC Projects в Україні (Київ) – Українсько-американський університет Конкордія. У фінальному турі стипендіальної програми у Києві взяли участь 23 старшокласники з Дніпра і Дніпропетровської області, Івано-Франківська, Києва й Київської області, Львова, Миколаєва, Одеси, Рівного, Тернополя і Тернопільської області, Харкова, Черкас, Чернівців і Запорізької області.

За результатами відбіркових співбесід, які проводили директор і адміністратор HMC Projects д-р Джонатан Вулстенхоум і представник HMC Projects Геррі Геммонд у січні 2022 року, шістьом українським  школярам запропоновано повні стипендії, а ще п’ятеро отримали можливість взяти участь у конкурсі на отримання часткової стипендії. За підтримки HMC Projects частковим стипендіатам були також надані повні стипендії.

Дев’ятеро українських стипендіатів (не враховуючи стипендіатів з Кіровоградської області) з 1 вересня 2022 року навчатимуться у таких школах-пансіонах Англії та Шотландії:

• Долларська Академія (Dollar Academy) – найдавніша школа-пансіон для хлопчиків і дівчаток у Великій Британії, заснована у 1818 році; розташована біля підніжжя пагорбів Очіл-Гіллс у центрі Шотландії – http://www.dollaracademy.org.uk/
  • Нью Голл Скул (New Hall School) – незалежна приватна школа для хлопчиків і дівчаток у Челмсфорді, графство Ессекс, Англія – http://www.newhallschool.co.uk
  • Вудхаус Грув Скул (Woodhouse Grove School) – приватна школа у графстві Західний Йоркшир, Англія, заснована у 1812 році – www.woodhousegrove.co.uk
  • Коледж короля Вільгельма (King Williams College) – приватна школа для хлопчиків і дівчаток, заснована у 1833 році і розташована у м. Каслтавн на острові Мен – www.kwc.im
  • Френшем Гайтс Скул (Frensham Heights School) – прогресивна приватна школа для хлопчиків і дівчаток, заснована близько 100 років рому, розташована у селищі Роуледж неподалік від міста Фарнгем, графство Суррей, Англія– frensham.org
  • Челтнем Коледж (Cheltenham College)– заснована у 1841 році приватна школа для хлопчиків і дівчаток у місті Челтнем, графство Глостершир, Англія – www.cheltenhamcollege.org
  • Елсмір Коледж (Ellesmere College)– заснована у 1884 році приватна школа для хлопчиків і дівчаток, розташована у місті Елсмір, графство Шропшир, Англія – www.ellesmere.com
  • Академія Гай Скул (Akademeia High School)– приватна міжнародна школа у Варшаві, Польща, яка готує учнів до складання іспитів iGCSE та A-Levels; навчання лише англійською мовою – edu.pl

HMC Projects робить усе можливе для того, щоб якомога більше учасників цьогорічних співбесід отримали стипендії. З ініціативи HMC Projects українським школярам, яким при оголошенні результатів відбору стипендії не були запропоновані, наразі надходять пропозиції від британських шкіл. Повний список шкіл, у яких навчатимуться українські школярі за програмою HMC Projects, буде оприлюднено у травні.

Детальнішу інформацію про стипендіальну програму можна знайти на веб-сайті ConcordiaUA: https://www.concordia.edu.ua/home/hmc-projects/ або у групі на Facebook «HMC Projects – Ukraine». Якщо у вас є питання, пишіть нам на адресу hmcprojects@uacu.edu.ua.