Адміністрація УАУК зустрілася з керівництвом Університету прикладних наук (м. Вормс, Німеччина)

24 січня 2023 р. ректор Українсько-американського університету Конкордія д-р Олександр Романовський разом з проректором д-ром Юлією Романовською та завідувачем відділу міжнародної діяльності пані Ольгою Глазовою відвідали Університет прикладних наук (м. Вормс, Німеччина). Вони зустрілися з президентом Університету прикладних наук доктором Єнсом Гермсдорфом, віце-президентом доктором Хеннінгом Кером, керівником міжнародного центру паном Йоахімом Майєром та координатором міжнародного центру пані Крістін Пуш.

Було приємно дізнатися більше про можливості Університету прикладних наук.

Під час зустрічі йшлося про співпрацю між університетами в рамках програми Erasmus+.

Ми хочемо підкреслити наші основні напрями співпраці:

• мовні курси німецької мови для початкового та середнього рівня
  • мобільність студентів для навчання
  • гостьові лекції та майстер-класи
  • публікація статей для наукового журналу (BESLI)
  • доступ до ресурсів бібліотеки.

Університет прикладних наук у м. Вормз чекає на наших студентів, що почнуть навчання з лютого у кампусі університету.

У сфері співпраці є багато можливостей, і ми сподіваємося на успіх у майбутньому.