Засідання Вченої ради УАУК

22 березня 2023 р. в Українсько-американському університеті Конкордія відбулося чергове засідання Вченої ради. Основною темою засідання були результати науково-дослідної роботи викладачів у 2022  році та завдання щодо організації наукової діяльності університету в 2023 році з урахуванням нинішньої ситуації в країні. Було відзначено, що науковцями виконуються 4 фундаментальні науково-дослідні теми. УАУК видає науковий журнал «Бізнес, економіка, сталий розвиток, лідерство та інновації» (БЕСЛІ), який висвітлює широкий спектр теоретичних і прикладних проблем економіки. Щорічно проводяться міжнародні наукові конференції та симпозіуми. До наукової роботи активно залучаються студенти, що плідно працюють у студентських наукових гуртках, створених при кожній кафедрі.